سوالات متداول

# آیا با نرم افزار آسان همایش می توان سمینار بدون مقاله هم برگزار کرد؟

** بله. این سامانه همه امکانات برگزاری یک همایش را دارد با این سامانه شما می توانید شرکت کنندگان را ثبت نام نمایید، انواع هزینه های ثبت نام تعریف نمایید، کارت شرکت در همایش تعریف نمایید و …


# آیا این امکان هست که در هاست شخصی مشتری نصب و راه اندازی شود؟

** بله. این امکان وجود دارد که در هاست شخصی مشتری نصب و راه اندازی گردد. ولی پیشنهاد می گردد که از سرور های اختصاصی آسان همایش که بسیار قدرتمند و به صورت رایگان ارائه می گردد استفاده نمائید.


# آیا این امکان هست که در دامنه دانشگاه نصب و راه اندازی گردد؟

** بله. اکثر دانشگاه ها تمایل دارند که سامانه در یک زیر دامنه از دامنه اصلی دانشگاه نصب و راه اندازی گردد که این امکان وجود دارد دانشگاه ها یا شرکت هایی که تمایل دارد در زیر دامنه سایت اصلی سایت را نصب کنند می توانند NS تنظیمات دامنه خود را انجام دهند و در خواست نصب در دامنه مورد نظر نمایند.


# آیا پشتیبانی شامل هزینه اضافی می باشد؟

** خیر. یک کنفرانس از روز شروع کار وب سایت شامل پشتیبانی تیم آسان همایش می باشد و این پشتیبانی تا دو ماه بعد از برگزاری نیز ادامه دارد.


# آیا سامانه امکان دریافت مقالات انگلیسی را دارد؟

** بله. نرم افزار آسان همایش به دو زبان انگلیسی و فارسی دارای پنل کاربری می باشد و به همین صورت شما می توانید با آسان همایش سایت دو زبانه راه اندازی نمایید. ضمن اینکه این نرم افزار قابلیت زبان پذیری بالایی دارد و می توان به تمام زبان های دنیا نصب و راه اندازی گردد!


# آیا می توان از یک سامانه برای برگزاری چندین کنفرانس یا همایش استفاده کرد؟

** خیر. هر نرم افزار آسان همایش امکان برگزاری یک رویداد را دارد و برای رویداد های آینده باید سامانه فعلی تمدید یا سامانه دیگری خریداری گردد.
البته در صورتی که نسخه دائمی را خریداری نموده باشید این امکان وجود دارد !


# آیا امکان خرید پکیج های سفارشی وجود دارد؟

** بله. برای خرید پکیج های خارج از پکیج های موجود باید با واحد فروش آسان همایش تماس بگیرید بدیهی است که در صورت خرید تعداد زیاد سامانه قیمت واحد کاهش پیدا می کند.


# آیا بعد از خرید تا برگزاری همایش هزینه دیگری هم برای استفاده از امکانات باید پرداخت گردد؟

** خیر. نرم افزار آسان همایش به صورت پکیج کامل ارائه می گردد و تا روز برگزاری همه امکانات موجود بدون اخذ هزینه اضافی در دسترس برگزار کننده می باشد.


# آیا آسان همایش امکان تولید فاکتور و گواهینامه زود هنگام را دارد؟

** بله. نرم افزار آسان همایش برای افرادی که هزینه ثبت نام نهایی مقالات یا شرکت در کنفرانس یا همایش را پرداخت کنند به صورت اتوماتیک گواهینامه و فاکتور مالی صادر می نماید و این اوراق می توانند به صورت اتوماتیک ممهور و امضا گردند.


# خدمات جانبی کنفرانس شامل چه مواردی می باشد؟

** خدمات جانبی کنفرانس شامل کار های گرافیکی می باشد که می تواند توسط خود برگزار کننده انجام شود و اگر این کار ها به آسان همایش محول شوند شامل هزینه اضافی خواهد بود.